O nas

Biuro Rachunkowo-Podatkowe istnieje w Piasecznie od 23 lat. Przez cały ten czas biuro prowadzi mgr Zofia Rajakowska, która jest doradcą podatkowym o numerze 734 nadanym przez Ministra Finansów. Jesteśmy corocznie ubezpieczeni od błędu, jednakże nigdy nasi klienci nie mieli potrzeby korzystania z tej polisy ubezpieczeniowej.

Biuro Rachunkowe ma stałą 5-osobową kadrę księgową. Księgowe mają wieloletnią praktykę (nawet po 25 lat), są znakomicie przygotowane do wykonywania zawodu, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, na bieżąco są zorientowane w przepisach podatkowych.

Każda księgowa prowadzi wszystkie sprawy firmy, za którą odpowiada – wie jakiej pomocy „jej firma” potrzebuje, jak stymulować jej rozwój.

Nie pobieramy opłaty uzależnionej od ilości dokumentów, Klient nie płaci u nas za każdą czynność oddzielnie. Wspólnie uzgadniamy miesięczną opłatę, w której mieszczą się usługi księgowe, rozliczenia ZUS, a także wszystkie informacje związane z podatkami, zatrudnianiem pracowników. Doradzamy w sprawach biznesowych, pomagamy w zawieraniu umów, kontraktów, czyli rozwiązujemy problemy, z którymi może się spotkać firma.

W pomieszczeniu obok mieści się powiązana rodzinnie Kancelaria Adwokacka i licencjonowana mediatorka, która pomaga rozwiązać wszelkie sprawy sporne pomiędzy firmami.

Klienci biura mają zapewnione bezpieczeństwo, spokój i stałość w prowadzeniu biznesu.

wykonanie i hosting projektwww.pl